گلدن رز یکی از برندهای کمپانی بزرگ Erkul Cosmetics می باشد.

گلدن رز یکی از محبوب ترین برندهای محصولات آرایشی است که با قیمت و کیفیت مناسب توانسته در بین خانم های ایرانی محبوبیت زیادی کسب کند.محصولات آرایشی گلدن رز جزو زیر مجموعه خانواده برند ارکول هستندکه از معتبرترین برندهای لوازم آرایش در ترکیه است.محصولات آرایشی ارکول یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی در ترکیه است و محصولات خود را با برندهای گلدن رز، کلاسیک، میس سلن وامیلی به بازار عرضه کرده است. این کمپانی در سال ۱۹۸۳ با هدف تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب پایه گذارده شد. کمپانی ارکول، جزو ۵ شرکت برتر تولیدکننده و صادرکنندۀ لاک بوده که محصولات خود را به بیش از ۹۰ کشور در سراسر دنیا عرضه می کند.فروشگاه اینترنتی زنونه مرجع مناسبی برای خرید انواع محصولات Golden-Roseمیباشد.

یکی از مهمترین شرکتهای بخش آرایشی و بهداشتی با اصول تولید با کیفیت بالا و قیمت مناسب از زمان تأسیس در سال ۱۹۸۳ می باشد. Erkul Cosmetics یکی از شرکت های پیشرو در این بخش با ۳۰ سال سابقه فعالیت است. محصولات آرایشی و بهداشتی رنگی را به عنوان کرم پایه ، سرخ کردن پودر فشرده ، سایه چشم ، ریمل ، رژ لب ، رژ لب و لاک ناخن با مارک های گلدن رز ، کلاسیک ، خانم سلن و امیلی درکشور ترکیه تولید می کند.

Erkul Cosmetics یکی از ۵ تولید کننده برتر لاک ناخن در جهان است و با صادرات به بیش از ۹۰ کشور در ۵ قاره از جمله آمریکا ، آفریقای شمالی ، خاورمیانه ، بالکان ، کشورهای CIS و اروپا ، موفقیت خود را فراتر از مرزها انجام داده است.

Erkul Cosmetics با تبدیل شدن به پیشرو در صادرات لوازم آرایشی در ترکیه ، به موفقیت بزرگی نیز رسیده است ، همچنین با موفقیت از اقتصاد ترکیه حمایت می کند.

Erkul Cosmetics یک شبکه فروش بسیار بزرگ در ترکیه با مارک های گلدن رز و امیلی در بیش از ۷۵۰۰ فروشگاه ، در عطرهای فروشی ، داروخانه ها و فروشگاه های زنجیره ای دارد. با نام تجاری گلدن رز در فروشگاه های خود که در ۷۴ مرکز خرید نخبگان قرار دارد.

Erkul آرایشی و بهداشتی ، تولید لوازم آرایشی ، بسته بندی پلاستیکی و رایحه در تجهیزات تولید یکپارچه نزدیک به ۷۰.۰۰۰ متر مربع در کل. ساخت مواد آرایشی در منطقه ای به مساحت ۳۶.۰۰۰ مترمربع در استانبول با استفاده از آخرین فناوری های پیشرفته و با رویکرد مدرن در فرآیند تولید ، در شرایط بهداشتی ، مطابق با سیستم های مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۰۸ ، ISO 22716 انجام می شود: ۲۰۰۷ Cosmetic-GMP و HELAL / HALAL (MS 1500: 2009).

Erkul Cosmetics با یک تیم تخصصی و مجرب ، مطالعات R&D را پیش می برد. آزمایشات مطابق با بخشنامه های اتحادیه اروپا در آزمایشگاه های معتبر قبل از ارائه آنها به مشتریان. هر محصول دارای گزارش ارزیابی ایمنی محصول است. Erkul Cosmetics سفر خود را در دنیای زیبایی با هدف کیفیت و رشد مستمر با کمک ۳۰ سال تجربه خود ادامه می دهد.